Фінансова звітність суб’єктів господарювання державного та комунального сектору економіки Кропивницької міської ради

Набір містить баланси, звіти про фінансові результати, звіти про рух грошових коштів за прямим методом, звіти про власний капітал комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств Кропивницької міської ради. XML-документи сформовані відповідно до форм електронних документів ДПС

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 21, 2024, 10:49 (EET)
Створено Грудень 25, 2023, 19:13 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 5fd00ca6-1a30-4478-8576-9c3e131b6703
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Господарський Кодекс України, наказ Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02 березня 2015 року № 205 “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 березня 2015 р. за № 300/26745
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Шевченко Інна Олексіївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи data@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).