Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях органу місцевого самоврядування

Набір містить поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях Кропивницької міської ради, Подільської та Фортечної районних у місті Кропивницькому рад

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Квітень 11, 2024, 14:41 (EEST)
Створено Грудень 22, 2022, 16:39 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних e2a666e2-dfb8-437f-aacb-092484537fac
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Іщенко Олена Яківна
Адреса електронної пошти відповідальної особи data@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).