Дані про зелені насадження, що підлягають видаленню, відповідно до виданих актів обстеження зелених насаджень

Набір містить ресурс: Acts — перелік зелених насаджень, що підлягають видаленню, відповідно до виданих актів обстеження зелених насаджень

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 23, 2024, 14:13 (EET)
Створено Січень 11, 2023, 09:38 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 33959fb6-6b32-4c39-aadf-7c1688f431df
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Постанова КМУ «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» №1045 від 01.08.2006 р.
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Зубарєва Олена Валеріївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи zemlya@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).