Звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств

Набір містить звіти про виконання фінансових планів суб’єктів господарювання комунального сектору економіки, що підпорядковуються Кропивницькій міській раді. Кожен ресурс у наборі містить архів даних (7z ) звітів за певний період

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 26, 2024, 13:37 (EET)
Створено Грудень 28, 2023, 17:30 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних c10bf93c-7014-45f7-a2e3-d25ca096f1f4
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова КМУ № 835 від 21.10.2015, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02 березня 2015 року № 205 “Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 березня 2015 р. за № 300/26745, порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладів охорони здоров'я, що належать до територіальної громади міста Кропивницького та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств затверджений Рішенням Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького 14.04.2020 №182
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Шевченко Інна Олексіївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи data@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).