Розклад руху міського електричного та автомобільного транспорту

Набір містить дані про маршрути громадського транспорту (ресурс routes); дані про рейси громадського транспорту (ресурс trips)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 1, 2024, 10:55 (EET)
Створено Січень 4, 2024, 16:07 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 9671bd14-c848-4e94-b028-ac847b779eb6
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 "Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Пугач Валерій Валерійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи transport@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).