Перелік цільових місцевих програм, змін до цільових місцевих програм та звітів про виконання цільових місцевих програм

Набір містить перелік цільових програм (ресурс programs), перелік змін до програм (ресурс amendments), перелік звітів про виконання програм (ресурс reports), у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в мережі Інтернет

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 5, 2024, 10:51 (EET)
Створено Березень 7, 2023, 10:02 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 7be37ae9-b389-4df5-a84f-574e78fcd3bd
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21.10.2015, Закон України "Про місцеве самоврядування"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Назаренко Марина Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).