Склад комісії з питань відбору на навчання до вищих навчальних закладів працівників виконавчих органів Кропивницької міської ради

Набір містить інформацію про склад комісії з питань відбору на навчання до вищих навчальних закладів працівників виконавчих органів Кропивницької міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 16, 2023, 13:08 (EEST)
Створено Січень 5, 2023, 16:48 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 1f6e9c2c-d139-40fa-b46c-861d61c9e7cc
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Іщенко Олена Яківна
Адреса електронної пошти відповідальної особи data@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).