Перелік об’єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі об’єктів в оренду чи умови іншого користування) до закінчення строку, встановленого пунктом 6 розділу "Прикінцеві та перехідні положення” Закону України "Про оренду державного та комунального майна"

Набір містить дані про об’єкти комунальної власності Кропивницької міської ради, що передані в оренду чи інше право користування. Набір складається з ресурсу: listProzorroSales — перелік об’єктів оренди, інформація про які внесена до системи ProZorro.Продажі

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 14, 2024, 09:01 (EEST)
Створено Січень 30, 2023, 11:10 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних f326e23a-d12f-470e-a868-21d3d117c297
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України “Про оренду державного та комунального майна”, постанова Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 630 “Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 51, ст. 3151)
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Поповічева Тетяна Олександрівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи vlasnist@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).