Дані про медичне обладнання комунальних закладів охорони здоров’я

Набір містить перелік медичного обладнання комунальних закладів охорони здоров'я Кропивницької міської ради відповідно до інвентаризаційних описів основних засобів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 24, 2024, 14:40 (EEST)
Створено Лютий 23, 2023, 09:11 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 0796ec30-8e22-4b57-893e-7f226b3a6ef0
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закон України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", наказ Міністерства фінансів України від 22.09.2014 року № 879 "Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Бондарь Тетяна Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи finuoz@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).