Надходження і використання благодійної допомоги

Набір містить дані щодо надходження і використання благодійної допомоги. Зокрема, інформацію про благодійників, отримувачів, кількість, вартість та інші характеристики наданої благодійної допомоги

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 8, 2024, 10:41 (EEST)
Створено Серпень 14, 2023, 16:19 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних d654e654-b075-4e28-8e1e-bc973e213234
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, Закон України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Бондарь Тетяна Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи finuoz@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).