Програма розвитку туристичної галузі міста Кропивницького

Основою Програми є комплекс заходів, виконання яких повинно створити сприятливі умови для розвитку туристичної галузі міста, реалізації державної політики в сфері туризму на рівні міста, покращення соціальноекономічної ситуації Кропивницького

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Січень 5, 2024, 11:24 (EET)
Створено Лютий 24, 2023, 14:33 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 1b66e307-fd69-4f32-b546-49d5b0e33b8d
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Позапланово
Відповідальна особа Паскаль Тетяна Юріївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи kultura@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).