Дані про депутатів місцевих рад, у тому числі контактну інформацію та графік прийому

Набір містить ідентифікаційні, біографічні й контактні дані депутатів Кропивницької міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 10, 2024, 10:43 (EEST)
Створено Квітень 30, 2024, 10:00 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних b9ccd54a-a288-428b-94f6-22700189559b
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України “Про статус депутатів місцевих рад”, Закон України “Про місцеві вибори”, Закон України “Про доступ до публічної інформації”, Рішення КМР від 02 лютого 2021 року № 46 "Про затвердження Регламенту Кропивницької міської ради восьмого скликання"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Іщенко Олена Яківна
Адреса електронної пошти відповідальної особи data@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).