Дані про місцезнаходження міських електричних автомобільних транспортних засобів та таких, що здійснюють пасажирські перевезення, в режимі реального часу, у тому числі короткострокові зміни в русі транспорту та час прибуття транспорту на зупинки в режимі реального часу

Посилання для отримання даних про розміщення транспортних засобів у режимі реального часу

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 1, 2024, 10:58 (EET)
Створено Серпень 16, 2023, 12:35 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 73c31642-7cbe-4ccf-b5e2-c2eb66f8f976
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА від 21 жовтня 2015 р. № 835 Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Пугач Валерій Валерійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи transport@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).