Відомості про лікарські засоби/препарати, придбані за бюджетні кошти, відомості про розподілення таких ліків між закладами охорони здоров'я та їх залишки в кожному з них

Набір містить інформацію щодо залишків лікарських засобів/препаратів у закладах охорони здоров'я міста Кропивницького. Дані з сервісу Є ЛІКИ (https://eliky.in.ua/) оприлюднені через API. Довідка щодо використання API доступна за посиланням https://eliky.in.ua/web/media/instructions/eliky-manual-for-using-api.pdf

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Липень 17, 2023, 11:10 (EEST)
Створено Лютий 15, 2023, 12:23 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних a9d2c66d-3528-43fd-a559-d198baa7325a
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 26 квітня 2017 року № 459 “Про затвердження Порядку розміщення на інформаційних стендах у закладах охорони здоров’я інформації щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги”, наказ Міністерства охорони здоров'я України від 02 червня 2016 року № 509 “Про здійснення заходів з контролю використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за бюджетні кошти”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Більше як один раз на день
Відповідальна особа Бондарь Тетяна Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи finuoz@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).