Відомості про транспортні засоби, які обслуговують пасажирські автобусні, тролейбусні та трамвайні маршрути перевезення (кількість транспортних засобів на кожному маршруті, марка, модель, державний номер, пасажиромісткість)

Набір містить дані про перевізників та номери транспортних засобів, що обслуговують пасажирські автобусні, тролейбусні та трамвайні маршрути перевезення. Детальні характеристики транспортних засобів доступні в наборі даних “Транспортні засоби, як засоби провадження господарської діяльності” Кропивницької міської ради

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Жовтень 11, 2023, 14:48 (EEST)
Створено Лютий 23, 2023, 11:52 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних ca0f3143-6d6e-4e44-932a-9f156e5af770
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України “Про автомобільний транспорт”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Пугач Валерій Валерійович
Адреса електронної пошти відповідальної особи transport@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).