Реєстр містобудівних умов та обмежень

Набір містить реєстр містобудівних умов та обмежень, виданих Управлінням містобудування та архітектури Кропивницької міської ради. Зокрема, інформацію про замовників, уповноважений орган, видані документи, об’єкти будівництва, зміни тощо

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 6, 2024, 15:32 (EEST)
Створено Січень 4, 2024, 15:13 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних d6a0ffb8-2986-4134-9028-5c90469a4cd5
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності”, наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31 травня 2017 року № 135 “Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09 червня 2017 року за № 714/30582
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Астаф'єв Сергій Олександрович
Адреса електронної пошти відповідальної особи arkh@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).