Результати ЗНО по закладам загальної середньої освіти міста Кропивницького

Набір містить дані про результати ЗНО/НМТ по закладам загальної середньої освіти міста Кропивницького. Зокрема, назву закладу, код ЄДРПОУ, кількість учасників, середній бал НМТ

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Липень 5, 2024, 14:22 (EEST)
Створено Березень 3, 2023, 15:33 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 3175783b-2a61-4f65-a21f-d955be99016e
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Орлова Юлія Петрівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи osvita@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).