Дані громадського бюджету, бюджету участі тощо, у тому числі про проєкти, результати голосування, реалізацію підтриманих проєктів

Набір містить інформацію про проекти громадського бюджету, посилання на платформу Громадський бюджет, кількість голосів за проєкт, вартість проєкту,термін реалізації проєкту.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 9, 2023, 10:41 (EET)
Створено Березень 7, 2023, 15:22 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 25a9c853-64e9-4d8d-98f5-547aa906ea7e
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанова КМУ №835 від 21.10.2015 року
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Назаренко Марина Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).