Довідник підприємств, установ, організацій та територіальних органів розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційних вебсайтів, адрес електронної пошти, номерів телефонів, місцезнаходження

Набір містить три ресурси: organizations – довідник підпорядкованих підприємств, установ (закладів) та організацій міста Кропивницького, що є окремими юридичними особами; organizationUnits – довідник структурних підрозділів; posts – довідник посадових осіб

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Червень 12, 2024, 15:02 (EEST)
Створено Липень 4, 2023, 15:47 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 74a93f6f-3ebe-429a-a546-ca5788caa51b
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Іщенко Олена Яківна
Адреса електронної пошти відповідальної особи data@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).