Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги

Набір містить інформацію щодо отриманого майна в рамках міжнародної технічної допомоги. Зокрема, його назву, опис, кількість, вартість, інформацію про програми (проекти) міжнародної технічної допомоги, їх виконавців та реципієнтів

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Серпень 15, 2023, 17:27 (EEST)
Створено Травень 15, 2023, 08:32 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 7212b6fd-b215-4646-991d-a8d66651d10e
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 “Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 8, ст. 340)
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Карпенко Юрій Миколайович
Адреса електронної пошти відповідальної особи karpik_y@ukr.net

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).