Території обслуговування загальноосвітніх навчальних закладів

Набір містить два ресурси: territories - опис територій обслуговування кожного закладу загальної середньої освіти, addresses - віднесення адрес до територій обслуговування

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Травень 16, 2023, 13:19 (EEST)
Створено Квітень 12, 2023, 16:10 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних b288673f-f5f4-46d6-86b8-d0491d0aa991
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Гавриш Світлана Анатоліївна
Адреса електронної пошти відповідальної особи vinz_osvita@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).