Планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності, розміщення тимчасових споруд, розміщення рекламних засобів Кропивницької міської ради

Набір містить дані про планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності, розміщення тимчасових споруд, розміщення рекламних засобів Кропивницької міської ради. Інформація подається по кожному договору у розрізі визначених періодів сплати. Кожен ресурс набору – таблиця за окремий місяць

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Квітень 29, 2024, 11:48 (EEST)
Створено Лютий 6, 2023, 16:07 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних 18287410-e575-4740-8046-215b6a0b0bf7
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" № 835 від 21 жовтня 2015 року, Закон України “Про рекламу”, постанова Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 52, ст. 2817)
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щомісяця
Відповідальна особа Макада Іван Іванович
Адреса електронної пошти відповідальної особи dmzr@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).