Дані про місце розміщення зупинок міського електричного та автомобільного транспорту

Набір містить ідентифікаційні дані зупинок електро- та автомобільного громадського транспорту, а також інформацію про їх розміщення (географічні координати, адреса), доступність та інші характеристики

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Грудень 20, 2023, 10:27 (EET)
Створено Серпень 22, 2023, 16:58 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 62ce3f9c-6bec-497d-acd7-a266e6c50f2f
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказ Міністерства транспорту та зв'язку України від 07 травня 2010 року № 278 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту”
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щокварталу
Відповідальна особа Пугач В.В.
Адреса електронної пошти відповідальної особи transport@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).