Перелік бюджетних програм по управлінню охорони здоров'я Кропивницької міської ради, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Набір містить перелік бюджетних програм управління охорони здоров'я Кропивницької міської ради на 2022 рік, у тому числі посилання на оприлюднені паспорти та звіти про виконання паспортів бюджетних програм в мережі Інтернет. Кожен ресурс в наборі - перелік паспортів бюджетних програм за окремий бюджетний період

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 23, 2023, 13:48 (EET)
Створено Лютий 23, 2023, 12:32 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних e8f1fbef-1b1c-432d-9eb9-2b6bfab25938
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Бюджетний кодекс України, наказ Міністерства фінансів України від 26.08.2014 р. № 836 "Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Бондарь Тетяна Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи finuoz@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).