Дані про доступність будівель для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Набір містить інформацію щодо влаштування пандусів із зазначенням підрядної організації та місця (адреси) встановлення пандуса

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Лютий 1, 2023, 10:11 (EET)
Створено Січень 23, 2023, 08:46 (EET)
Ідентифікаційний номер набору даних b36703e0-5112-4238-ad81-7ed83ce29703
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ «Про Порядок затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії» від 08.09.1997 № 995
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Сива Валентина
Адреса електронної пошти відповідальної особи guzhkg-vd@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).