Інформація про нормативно-правові засади діяльності розпорядника інформації - департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради

Набір містить дані щодо нормативно- правових засад діяльності розпорядника інформації по департаменту з питань економічного розвитку

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Останнє оновлення Березень 27, 2023, 11:56 (EEST)
Створено Березень 27, 2023, 09:39 (EEST)
Ідентифікаційний номер набору даних 146f535f-6b75-4853-86b6-94af10095424
Паспорт набору даних Завантажити
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України № 835 від 21.10.2015, Закон України "Про місцеве самоврядування"
Відомості про мову інформації, яка міститься у наборі даних Українська
Частота оновлення Щороку
Відповідальна особа Назаренко Марина Володимирівна
Адреса електронної пошти відповідальної особи ekonomika@krmr.gov.ua

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).